Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Įdomiausios biografijos konkursas!

Sveiki atvykę į saulėtąją Italiją – stereoptipų, pojūčių ir priešpriešų šalį. Čia neliks abejingų ir kiekvienas atras savo vietą.
Visa reikalinga informacija ir taisyklės randasi čia.
Post Reply
User avatar
Isabella de' Medici
Toskanos regionas
Mistress of Your Data
Mistress of Your Data
Posts: 521
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Contact:

Įdomiausios biografijos konkursas!

Post by Isabella de' Medici » 01 Jan 2018, 20:42

Naujieji atėjo, išsiblaivėm. Tad, skelbiu pirmą turą. Iki sausio 14 d. dėkit veikėjų biografijas ir charakterius, kurie jums labiausiai įsiminė. Žinoma, pasirašyti biografijas vis dar galima, tačiau jau parašytoms biografijoms didesnis šansas, kad daugiau žmonių jas pastebės.

Po sausio 14 d. vyks viešas balsavimas iš pateiktų biografijų.
word count: 57
Jan 01. Per dire "Ti amo" gli indiani Yanomami usano queste parole: "Ya Pihi Irakema", che tradotto suona pressapoco così: "Sono stato contaminato da te", ossia una parte di te è entrata in me, dove vive e cresce - David Servan-Schreiber.
They'll tell the story of tonight

User avatar
Diana Ester Ferragni
Toskanos regionas
Posts: 987
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Contact:

Re: Įdomiausios biografijos konkursas!

Post by Diana Ester Ferragni » 04 Jan 2018, 20:39

Kaip supratau čia reikia dėti patikusias biografijas :D

Gianna Nastassia Kabaeva

Gimė Rusijoje, pasiturinčioje šeimoje, griežtų tėvų auklėjime. Tačiau pati visuomet jautėsi balta varna tarp artimųjų, vieotoj prašmatnių vakarėlių ji rinkdavosi lakstymą gatvėse su vietiniais banditėliais, ar bandymą įsliūkinti į kokį barą. Būdama septyniolikos sužinojo, kad iš tiesų yra įvaikinta, tai buvo stiprus smūgis mergaitei, ji dar labiau atitrūko nuo šeimos. Vis mažiau laiko praleisdavo namuose, galiausiai įsivėlė į nešvarius reikalus su negerais žmonėmis. Taip ji dingo iš Rusijos, keliavo į Ameriką, tada po Europos šalis, kol galiausiai prieš du metus atsirado Italijoje ir ten pasiliko. Per nešvarias rankas gavo kazino valdymą. Vis dar ieško tikrų tėvų ar artimųjų.

Charakteris: Nori meilės bet sunkiai ją prisileidžia, nemėgsta prisirišti, nei prie žmonių nei prie vietovių, dažnai nuklysta į savo mintis, tačiau turi aštrų protą. Dėl draugų, nors tokių ne daug turi, yra pasiruošusi galvą padėti, o tų, kurių nemėgsta pasistengia išvengti kelyje, tačiau jei jie patys painiojasi-už savo veiksmus neatsako. Jaunystėje buvo palaida bala, įsivėlusi į daug blogų dalykų ir spaudžianti rankas su blogais žmonėms, tačiau dabar dirba atsargiai, nors yra žinoma nusikalstąmąjam pasaulyje, nebėra ta pakvaišusi blondinukė besisvaidanti kulkomis.
Mėgsta gerai išgerti ir pašokti kaip normalus žmogus, tačiau dažnai gavusi laipsnių dar labiau įsiaudrina nei paprastai, todėl veliasi į konfliktus, ar gaudo bet ką kas ne taip į ją pažiūri. Nelabai tiki meile, nes visi kas žadėjo likti dingo, tikriausiai vien dėl to, jog su mergina nėra lengva, o antrąsias puses išsirenka ne ką lengvesnes, todėl susikuria stipri ugnis ir kažkas palūžęs užgęsta.

Veikėjo įpročiai: Dažnas rūkymas, įgimtas šaltumas bendraujant nors žmogų veikėja ir mėgsta, turi įprotį akylai visus stebėti it plėšrūnas savo auką. Taip pat dažnai rašo, užplaukusias mintis saugo savo knygutėje.

Silpnybės: Cigaretės, poezija ir žiedai
profesija: Verslininkė
Užimtumas: dirbantis
word count: 367

User avatar
Isadora Ferragni
Toskanos regionas
Posts: 1169
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Contact:

Re: Įdomiausios biografijos konkursas!

Post by Isadora Ferragni » 06 Jan 2018, 19:47

Per tiek laiko kol esu RPG , mačiau daug fainu biografijų , bet šį sužavėjo labiausiai.

Username: Edgar Claude Dubois
Grupė: Toskana
Amžius: 45
Veidas: Cillian MurphyVardas:
Biografija: Kas tikriausia liko atokiame kaime be plastiko ar trąšų. Panagės visuomet juodos, o nugaron žliaugdavo lašeliai. Motina sirgo. Brolis aštrus, tačiau niekuomet nepalikdavo. Sesutės rašė ir sagstėsi gelės. Jis padėdavo. Ir gėlių priskinti, ir papjauti kiaulę. Dar kartais paskambindavo su mokytoju. Bet tik per šventes, kai reikdavo į bažnyčią.
Kai sukako reikiamas amžius, jį iššaukė. Jie liepė vilktis uniformą ir laikyti metalinį vamzdį pilną šovinių. Jam sekėsi. Rankos stangrios.
Persijos Įlanka. Haitis. Po to keli mėnėsiai Paryžiuje.
Jis pamilo. Ji siuvo. Dirbo pas našlaičius. Gydė savo šviesa. Klavišai patys glostė pirštus ir rodės, ji niekuomet nepajiegs nudažyti jo viso savo spalva. Jis jai rašė natas, o ji dainavo. Taip dieviškai.
Jugoslavijoje šovinys perskrodė šlaunį. Jis krito. Žvelgė smerčiai akin.
Kai su juo atsisveikino ir dirželiu prikabino medienos drožinį, jis paskendo mintyje, jog ji nebemylės. Kairėje rankoje atsirado lazdutė. Jis jautėsi atimtas.
Ieškodamas tai, ko neranda, aklai mėgavosi kitomis moterimis. Kaktoje visuomet plaukė svaigulys. Jis nebeprisminė savo vardo.
Ji surado jį, sustambėjusi, išpampusiomis krūtimis ir švytinčia oda. Jis ištirpo. Ji nematė medžio. Tik plaukiojo jo akyse, natose ir esybėje. Svaigulį traukė po samtelį.
Ji mirė. Išnyko rankose. Sieloje įakmenėjo jos balsas. O dukrytė krykštavo. Laužė sienas. Troško pienuko. Augo liesutė. Garbanos iš auksinių siūlų. Visai kaip mama. Nors rankutės buvo vienintelės. Šiltos, it lietutis vasarą.
Jis mąstė apie tai, kaip po pareigos ištrūkdavo. Su svetimais balsais. Kakleliu tarp pirštų. Kartą pabandė ir dukrytė pargriuvo. Nepajiegęs jai padėti, jis prisiekė. Daugiau niekuomet. Niekuomet.
Šiuomet jis rašo knygas apie karo padarinius. Diktatorius. Kareivių pasėkmės ir vertybes. Byloja faktus ir datas.
Mokina dukrytę skambinti. Pasakoja apie natas, kurias rašė mamai. Kartais paniūniuoja kaip ji. Nepamiršta balso. O garbanėlės visuomet čia. Kutena smakrą ar pinasi tarp pirštų.
Charakteris: Solidarus, pagarbus, kiek išdidus. Gerbia privatumą. Įkyriai nesiartina ir nemėgsta diskutuoti jausmų. Nesimaitina tuščiais žodžiais, o kalba minimaliai. Dažnai ironizuoja. Žvelgia begalo skvarbiai ir mėgsta įsiminti detales. Retai, tačiau begalo stipriai myli. Puoselėja talentus. Neturi troškimo save tyrinėti, todėl retai suvokia, kaip jaučiasi. Uždarus, bet atviras. Nemėgsta kontrolės.
Veikėjo įpročiai: Turi nenustygstančius pirštus, su kuriais visuomet privalo kažką veikti. Burnoje mėgsta turėti arba dantų krapštuką, arba cigaretę. Retai mirksi, nes visuomet prisimena, jog gali tyrinėti akimis, ne žodžiais.
Nesiraišioja batraiščių ir dažnai pameta sąsagas. Savo lazdą drožinėja, kai puola nuobodulys. Vengia džiaugsmingų žmonių, nes nežino, kaip suregzti pokalbį. Šypsosi dažnai, bet tikriausiai vien sau. Nešioja mėgstamą šaliką, kai ir kutena spinduliai.
Silpnybės: Senos knygos, aušra, klavišų skambesys ir cigaretė
profesija: Istorikas, kompozitorius, buvęs karininkas
RPG pastabos:Rašau jausmingai, su sodriu vaidmeniu. Sakiniai reikalauja daug kasinėjimosi dėl poteksčių pertekliaus. Būtų malonu bendrauti su tais, kurie gilintųsi ir įdomiais posūkiais veltų intrigas!
Užimtumas: dirbantis
Pravardės:Dažniausiai Claude
Nusikaltimų pasaulis: Neįsitraukiu
word count: 579
“There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.”

User avatar
Latifa Demirci
Lombardijos regionas
Posts: 37
Cash on hand: Locked
Contact:

Re: Įdomiausios biografijos konkursas!

Post by Latifa Demirci » 15 Jan 2018, 13:56

Isadora Ferragni
Tautybė: italė
*kartu su sese Diana Ester užsiima šeimos verslu - mados namais ir drabužių linija, organizuoja kolekcijų pristatymus, rūpinasi teisiniais reikalais. Žodžių pasinėrusi stačia galvą į darbus.
Nors Isadora baigė teisės studijas ir tuo nesiskundžia , ja visada traukė mados pasaulis. Mados namų nepardavė vien tam, kad tai buvo šeimos verslas, O kartu ir palikimas seserims. Tad Dianai kiek apleidus viską Isai teko trumpam apleisti advokatavimą. Atrodo, tai du nesuderinami dalykai, bet pačiai merginai tas netrukdo. Nuo mažens turėjusi gera skonį drabužiams, laikui bėganti labiau tai išlavino. Dabar gali pasigirti tik tuo, kad yra puiki mados žinovė, turi verslą, bei yra žinoma kaip gera advokatė.
****
*praėjus nemažai laiko ir nesėkmių ruožo merginos gyvenime, bei skyrybų su tuo metu turėtų vaikinu - Ryanu, Ferragni smarkiai pasikeitė, tapo tarsi kitu žmogumi. Daug kam abejinga, griežtą ir kartais negailestinga. Ši užmiršo ką reiškia mylėti ir būti dora ir visą kitą. Ir vien dėl to jog šios moters širdis buvo sudaužytą į šipulius.
Charakteris:
Labiau dalykiška, griežto charakterio. Kai nori gali būti labai kandi. Bet kartais mokanti parodyti ir savo švelnia moteriška puse. (tai nutinka labai retai ).
Veikėjo įpročiai:
labiau siekianti naudos sau, kadangi išmano tesinius reiklaus į ja kreipiasi nelabai "švarūs" žmogeliais.
Silpnybės:
vynas.
profesija:
advokatė/ businesswoman
word count: 237
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest