Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Situacija

Situacija ir veikėjai
Piliečiai vis dažniau ima kalbėti apie nepriklausomybę, kelti streikus ir kitaip rodyti nepasitenkinima Romos valdžia dėl pinigų švaistymo. Taip pat piktybiškai ignoruoja naujus įstatymus, o drąsesni įsigudrina ir nemokėti mokesčių sostinei. Nors ir išsekusi nuo nuolatinio spaudimo ir priekaištų, Roma nenori pasiduoti, o stipriausi regionai vis labiau remia prie sienos ir reikalauja ir jiems suteikti autonomines teises.

Lombardija

Stipriausias Italijos regionas su vis į priekį lekiančia nuodėmių ir mados sostine Milanu. Savo pozicija nuolat konkuruoja su Tiroliu bei Venetu. Vieniems ji atima žadą, kitiems tai tik pilkas, rūke paskendęs, nuobodus miestas ir būdas greitai išleisti pinigus. Pramonė čia tiesiog klesti, plėtojamas turizimas. Turistai ir vietiniai dažnai čia apsilanko paslidinėti, pasigrožėti gamta, madingai pasipustyti ar paveizėti į ilgakojes manekenes.

Pietų Tirolis

Autonominis regionas, įsikūręs šiaurės rytų Italijoje. Turtingas kraštas, besiribojantis ir glaudžius ryšius palaikantis labiau su Austrija ir Šveicarija nei pačia Italija. Tikras slidinėtojų, kalnų bei ežerų rojus. Giliai įsišaknijusi vokiška kultūra. Žemės piramidės. Daugybė studentų. Kalnų papėdės nusėtos vešliais vynuogynais ir obelynais. Turistai vaišinami alumi, Hugo kokteiliais, štrudeliais bei kukurūzų koše polenta.

Venetas

Kaip buvusi Respublika, dabar vėl smarkiai iškilo. Kraštas išplėtė prekybą, augina vaisius ir daržoves, gamina skanų vyną. Turistų minios vis dar suplūsta paklaidžioti siauromis Venecijos gatvelėmis, pasiplaukioti gondolomis, pamatyti garsųjį Šekspyro aprašytą balkoną bei uždėti ranką ant dešiniosios Džiuljetos krūties, mat tai turėjo atnešti jiems laimę ir sėkmę.

Toskana

Magiška žemė, dar vadinama Europos kultūros lopšiu, Renesanso gimtine. Šią kalnų ir vynuogynų nusėtą kraštą privalo aplankyti kiekvienas. Paragauti gero vyno ir susipažinti su įvairiapuse ir turtinga kultūra. Čia gyveno bei kūrė daug menininkų. Bene žinomiausių Florencijos prekybininkų ir bankininkų Medičių šeimos palikuonių politinė galia vėl išaugo visoje Toskanoje. Bankas ėmė kaip niekad klestėti, o jo valdymą perėmus jauniausiai atžalai Isabellai Medici, institucija įgavo didesnį pasitikėjimą visuomenėje už savo veiksmus bei pastangas kovojant prieš mafiją.

Lacijus

Vis dar oficiali Italijos bei Lacijaus regiono sostinė Roma, turizmo centras ar tiesiog „miestas ant septynių kalvų“. Vieni ją myli, kiti nekenčia, bet visi sutinka ir laiko amžinuoju meilės miestu. Nepaisant visko, valdžia apsimeta, kad nieko nevyksta, ir pasakodama gražias pasakaites piliečiams, atsipūtusi toliau sau ramiai snaudžia ant šimtmečių istorijos paveldo bei nieko nedaro, palikdama visus reikalus susitvarkyti savaime.

Sicilija

Saulės sala Sicilija. Autonominis regionas, kultūrų kryžkelė, įspūdinga architektūra, chaotiškas ritmas, nepaliaujamas gatvės šurmulys, svaiginančios zagaros, žydri paplūdimiai, karšta saule, ir žinoma, mafijos šeima, kuri šiuo metu kaip niekad ėmė veikti ne tik Italijoje, bet ir už jos ribų.

Toliau pateikiamas siūlomų veikėjų sąrašas, vis dar nežinantiems ar dvejojantiems, ką pasirinkti:
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Alexandra Maquetžvaigždės veidas - Zara Larssonžvaigždės veidas - Tom Feltonžvaigždės VEIDAS- Melisa Asli Pamuk - Jasmine Chatti

žvaigždės veidas - shay mitchell


žvaigždės veidas- Shakira - Salma Mebarak
žvaigždės veidas- marco mengonižvaigždės veidas - leslie grace
žvaigždės veidas - K.J. Apa


Žvaigždės veidas -Anahi


žvaigždės veidas - Colin O'Donoghue


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS -harry styles
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - ERIC SAADE
žvaigždės veidas - Enrique Iglesias - Miguel Campo


žvaigždės veidas-Katherine Mcnamara


žvaigždės veidas -Kit Harington


žvaigždės veidas -MAITE PERRONI


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Dua Lipa-


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Shanina Shaik
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Maxi Iglesias


ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Sandra Echeverria
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Chris Wood
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Zendaya
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - CAMILA MENDES
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Chace Crawford
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Mariano Di Vaio
ŽVAIGŽDĖS VEIDAS - Nilperi Şahinkaya