Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Mūsų komanda

Isabella de' Medici

Viktorija

Kūrėja - @Edelweiss

Aš šio forumo įkūrėja. Esu draugiška, nesikandžioju ir nepasididžiuoju pagelbėti, jei kam iškyla problemos ar neaiškumai. Stengiuosi visada atsižvelgti ne tik į savo, bet ir kolegų, kitų narių pageidavimus bei kritiką. Būtent to tikiuosi ir iš jūsų - nebijoti drąsiai reikšti ne tik pagyrimus, bet ir pasiūlymus, pastabas, nes tik visi kartu galim pasiekti geriausius rezultatus, kad kaskart čia sugrįžus aplankytų nostalgija ir veidą nušviestų šypsena.

Saviero Costa

Einius

Administratorius

Sveiki! Esu Einius,vienas iš forumo atsiradimo idėjos pradininkų. Itin draugiškas ir linksmas žmogus kuris bet kada padės. Jeigu reikia pagalbos ar turit kokių klausimų,o galbūt tam tikrų idėjų ar pageidavimų šiame forume,galit drąsiai kreiptis į mane. Pasistengsiu kuo greičiau pagelbėti,viskuom kuom tik galėsiu.

Isadora Ferragni

Goda

Administratorė - @cherryblossom

Ciao ! esu viena iš forumo administratorių bei įkūrėjos padėjėjų. Tiesa, man tai nesvetimas dalykas. Ir tai tikrai ne pirmas kartas, kai esu kokio nors kaip šis forumas, projekto administratorė. Taigi stengiuosi šiame forume prižiūrėti tvarką ir atsakyti į jūsų klausimus. Taip pat nenuvilti įkūrėjos ir jai visokeriopai padėti kiek tik jėgos leis.
Tad labai džiaugiuosi bent kiek prisidėjus prie šio forumo ir tapus maža jo dalimi.
Į mane galite kreiptis iškilus įvairiais klausimais, visiems pasistengsiu padėti kaip galėdama greičiau. Šiame forume prisidėsiu ir iš grafinės pusės, forumų kūrimo bei kitų dalykėlių. Tad jei reikia ikonos ar dar ko, drąsiai kreipkis į mane.

Diana Ester Ferragni

Ieva

Administratorė - @ievimaj

Sveiki, esu Ieva, viena iš šio forumo administratorių. Visada maniau, jog posakis ''kokia valdžia - tokia valstybė'' yra teisingas ir tai galėčiau pritaikyti ir forumams. Juk jeigu valdžia stengiasi dėl savo narių ir sukuria jaukią aplinką, iškart maloniau ten būti, tiesa? :) Ir nors administravimo patirtis yra man gan nauja, tikiu, jog visų bendras įdirbis yra sėkmės garantas be jokių išimčių. :))