Viewing profile - Mateo Luis Mendoza

User avatar
Mateo Luis Mendoza

San Marino valstybė


Contact Mateo Luis Mendoza

Email address:
Send email to Mateo Luis Mendoza
PM:
Send private message

Biography

Veikėjo amžius:
49
Veidas:
Elmer Figueroa Arce
Vardas:
nutela
Credit:
mano
Statusas:
Susituokęs
Biografija:
Priešistorė: Mateo tėvo giminės šaknys siekia net pačia Meksika. Visą gyvenimą , kiek save pamena buvo nedoras žmogus. Sukčius - aferistas, kuris darydavo aferas, plaudavo pinigus, klastodavo meno kūrinius - paveikslus. Padirbinėdavo įvairius dokumentus bei asmens tapatybes kortelės. Taipogi yra geras lošėjas kortomis-tTo jisai išmoko iš savo senelio ir tėvo. Nes vėliau paaiškėjo jog jo prosenelis net pačiam Pablo Escobaro dirbo. Narkotikai, ginklai , brangakmeniai , auksas viską ką galėjo tais laikais jo giminė susigrobstė per revoliucija. Visa tai dabar ką tuo metų turėjo jo prosenėlis ir senelis atiteko tėvui- paskui jam. Kai Mateo buvo vos keli mėnesiai jo tėvai atsikėlė gyventi į Roma. Čia jis augo, vėliau vos paauglys padėdavo tėvui, nes Mateo turėjo puiku talentą klastoti meno kūrinius. Tad nuo to laiko viskas ir prasidėjo. Dirbo išvien su tėvų, kol šio nepagavo FTB, vėliau motinai mirus, dar būdamas paauglys pabėgo į Paryžių.Ten pamilo tamsiaplaukę mergina - itale. Jie susituokę vėl grįžo į Romą. Čia jiems gimė graži mergaite - Rosalie. Vardą davęs savo močiutės garbei, kuri buvo nuostabi moteris. Kuriai pagarba jaučia ir iki dabar. Bėgo metai, Mateo vėl pradėjo veltis į aferas, prisidirbo taip, kad teko iš čia bėgti. Deja įvyko nelaimė, priešai kuriuos tuo metu jis turėjo žiauriai nužudė jo žmoną. Jam nebeliko ką daugiau daryti, kai pasiimti mažąją Ros ir bėgti kuo toliau. Prancūzija, Rusija, Amerika, Koreja ir kur jis nebuvo. Bet dukra augo ir darėsi vis sunkiau dviese slaptytis, tad verkiančia širdimi paliko savo dukra augti su savo seneliais Paryžiuje. O pats toliau bėgo. Vėlėsi visur kur tik galėjo. Keitėsi vardus pavardes , gyvenamąją vieta. Sukosi kaip tik išmanė. Kol būdamas Amerikoje neužsirovė ant vienu tokiu tipu. Kadangi jis buvo ieškomas visame pasaulyje tai tie galingi žmonės savais būdais panaikino visus jo darbelius ir tiesa sakant ištraukė jį iš didelio mėšlo.
Dabartis : 49 metų italas vyras toliau užsiima nešvariais darbais: klastojamų, dokumentu padirbimo nelegalia prekybą . Gyvena susidėjęs su moterimi, kuri taipogi užsiiminėjo nešvariais dalykais. Po daugiau nei 10 metų jis pagaliau grįžo į Roma, kad susigrąžintu savo dukterį ir supažindintu su jo busimą žmoną.
Charakteris:
Gan mielas žmogus, kol jo nesuerzina. Labai myli savo dukrą - dėl jos net ir nužudytų. Nekenčia melo ir kai nesiskaito su juo. Mėgsta kelti balsą nors tai būtų ir jo paties dukrą. Griežtas ir kartais žiaurus žmogus.
Veikėjo įpročiai:
Kai susinervina iškart prisidega cigarete ar įsipila stipraus gėrimo - viskis, burbonas , roma ar ta pati tekila. Dažnai į visus žmones žiūri primerktomis akimis lyg juos skanuotų.
Silpnybės:
vienintelė jo silpnybė dukra - Rosalie
profesija:
Aferistas
RPG pastabos:
Gan išsamus postai, mėgstu įdomius perpintus dramos postus. Litanijų nereikia, bet ir ne eilutės ar dviejų pranešimai.
Užimtumas:
laisvo oro direktorius
Pravardės:
Šventas Matas
Nusikaltimų pasaulis:
Pasirašau
Viršelis:
https://i.pinimg.com/564x/40/e2/62/40e2 ... 16f7f8.jpg

User statistics

Cash on hand:
1,199.14
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
03 Jul 2016, 18:45
Last active:
11 Apr 2018, 01:35
Total posts:
55 | Search user’s posts
(0.32% of all posts / 0.08 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(4 Posts / 7.27% of user’s posts)
Most active topic:
Noriu meeto, bet nėra su kuo
(2 Posts / 3.64% of user’s posts)

Signature

ImageImage