Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Viewing profile - Alexandra Benci

User avatar
Alexandra Benci

Lacijaus regionas


Contact Alexandra Benci

Email address:
Send email to Alexandra Benci
PM:
Send private message

Biography

Veikėjo amžius:
0
Veidas:
Camila Mendes
Vardas:
Emilė
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Biografija:
Jos visa vaikystė kaip ir praėjo šičia, egzotiškoje ir karštoje šalyje - Italijoje. Jos tėvai patys tikriausi italai, tik va Alexandra kažkodėl blausiai prisimena ar net neprisimena savo palaidūno tėvo., uris per daug ir nemylėjo. Todėl mažylei ir jos vyresniajam broliui neteko patirti tėviškos meilės. Būdama kažkur keturiolikos - jos mama išvežė ją su ašaromis ir prievarta į pasakomis apipintą Ameriką. Mat jos motina pabijojo savo buvusio sutuoktinio, kuris buvo daug įtakingesnis už ją ir reikalavo abiejų pilnateisės galios. Taip pat grėsė ir kenkimas jos verslui bei gyvybei.
Laimei mokykla, kurią Alexandra ir pradėjo lankyti - buvo pakanti užsieniečių vaikams. Todėl dėl savo draugiškumo, empatijos susirado nemažai bičiulių. Taip pat pramoko laisvai kalbėti Amerikiečių kalba. Todėl jos mama, būdama turtinga ir sėkminga karjeristė (verslininkė) siuntė ją mokytis į koledžą italų ir amerikiečių kalba.
Čia Amerikoje, jinai turėjo pirmąją gyvenimo meilę (deja nelaimingą), išmoko vairuoti motociklą, čia nusitašydavo iki nukritimo per vakarėlius.
Kas ją paskatino grįžti atgal į Italiją, niekas nežino. Išskyrus ją pačią. Gal, kad norėjo išbandyti motociklu visas apylinkes ir apkeliauti Italiją, prisiminti senus laikus? Bet ji tik nusišypso į klausimą ir greit pabėga (arba nurūksta motociklu).
Charakteris:
Merginos charakteris ir būdas labiau užneša į Amerikos, labiau kur New York miestas. Mat ji jau maža būdama buvo su motina išvažiavusi iš gimtojo miesto Italijos. Todėl ji neturi ryškaus charakterio kaip italų, bet kaip amerikiečių. Ji kartais gali būti neprognozuojama ir nenuspėjama. Kitą dieną - atvirkščiai. Alexandra gali labai greiti susierzinti, lengvai užsiplieksti it ugnelė ir apdovanot mėlynėmis paakiuose. Tačiau yra draugiška, tolerantiška daug kam ir galbūt tyros širdies.
Veikėjo įpročiai:
Supykus ar susierzinus - įtaisyt didelę, gražią mėlyną paakiuose. Arba kai nervinasi ima nevalingai kandžioti apatinę lūpą.
Silpnybės:
Motociklas, ledai, katės.
RPG pastabos:
Man labai patinka ilgi, vaizdingi pranešimai ar postai (nu kaip pavadinsit taip ir nepagadinsit). Taip pat labiau patinka taisyklinga gramatika, lietuviškos raidės, skiriami kableliai kur reikia.
Telefonas:
viewtopic.php?f=31&t=1324
Šeima:
viewtopic.php?p=15581#p15581
Užimtumas:
laisvo oro direktorius
Pravardės:
Alex, Alexandra
Nusikaltimų pasaulis:
Neįsitraukiu
Viršelis:
https://78.media.tumblr.com/6c7e26bbf1e ... 4_1280.jpg

User statistics

Cash on hand:
2,234.82
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
22 Jan 2018, 15:11
Last active:
Today, 11:10
Total posts:
219 | Search user’s posts
(1.41% of all posts / 6.84 posts per day)
Most active forum:
Tai kas svarbiausia
(1 Post / 0.46% of user’s posts)
Most active topic:
Noriu matyti forume
(1 Post / 0.46% of user’s posts)

Signature