Viewing profile - Edgar Claude Dubois

User avatar
Edgar Claude Dubois

Toskanos regionas


Contact Edgar Claude Dubois

Email address:
Send email to Edgar Claude Dubois
PM:
Send private message

Biography

Veikėjo amžius:
45
Veidas:
Cillian Murphy
Vardas:
Trudy
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Statusas:
Išsiskyręs
Biografija:
Kas tikriausia liko atokiame kaime be plastiko ar trąšų. Panagės visuomet juodos, o nugaron žliaugdavo lašeliai. Motina sirgo. Brolis aštrus, tačiau niekuomet nepalikdavo. Sesutės rašė ir sagstėsi gelės. Jis padėdavo. Ir gėlių priskinti, ir papjauti kiaulę. Dar kartais paskambindavo su mokytoju. Bet tik per šventes, kai reikdavo į bažnyčią.
Kai sukako reikiamas amžius, jį iššaukė. Jie liepė vilktis uniformą ir laikyti metalinį vamzdį pilną šovinių. Jam sekėsi. Rankos stangrios.
Persijos Įlanka. Haitis. Po to keli mėnėsiai Paryžiuje.
Jis pamilo. Ji siuvo. Dirbo pas našlaičius. Gydė savo šviesa. Klavišai patys glostė pirštus ir rodės, ji niekuomet nepajiegs nudažyti jo viso savo spalva. Jis jai rašė natas, o ji dainavo. Taip dieviškai.
Jugoslavijoje šovinys perskrodė šlaunį. Jis krito. Žvelgė smerčiai akin.
Kai su juo atsisveikino ir dirželiu prikabino medienos drožinį, jis paskendo mintyje, jog ji nebemylės. Kairėje rankoje atsirado lazdutė. Jis jautėsi atimtas.
Ieškodamas tai, ko neranda, aklai mėgavosi kitomis moterimis. Kaktoje visuomet plaukė svaigulys. Jis nebeprisminė savo vardo.
Ji surado jį, sustambėjusi, išpampusiomis krūtimis ir švytinčia oda. Jis ištirpo. Ji nematė medžio. Tik plaukiojo jo akyse, natose ir esybėje. Svaigulį traukė po samtelį.
Ji mirė. Išnyko rankose. Sieloje įakmenėjo jos balsas. O dukrytė krykštavo. Laužė sienas. Troško pienuko. Augo liesutė. Garbanos iš auksinių siūlų. Visai kaip mama. Nors rankutės buvo vienintelės. Šiltos, it lietutis vasarą.
Jis mąstė apie tai, kaip po pareigos ištrūkdavo. Su svetimais balsais. Kakleliu tarp pirštų. Kartą pabandė ir dukrytė pargriuvo. Nepajiegęs jai padėti, jis prisiekė. Daugiau niekuomet. Niekuomet.
Šiuomet jis rašo knygas apie karo padarinius. Diktatorius. Kareivių pasėkmės ir vertybes. Byloja faktus ir datas.
Mokina dukrytę skambinti. Pasakoja apie natas, kurias rašė mamai. Kartais paniūniuoja kaip ji. Nepamiršta balso. O garbanėlės visuomet čia. Kutena smakrą ar pinasi tarp pirštų.
Charakteris:
Solidarus, pagarbus, kiek išdidus. Gerbia privatumą. Įkyriai nesiartina ir nemėgsta diskutuoti jausmų. Nesimaitina tuščiais žodžiais, o kalba minimaliai. Dažnai ironizuoja. Žvelgia begalo skvarbiai ir mėgsta įsiminti detales. Retai, tačiau begalo stipriai myli. Puoselėja talentus. Neturi troškimo save tyrinėti, todėl retai suvokia, kaip jaučiasi. Uždarus, bet atviras. Nemėgsta kontrolės.
Veikėjo įpročiai:
Turi nenustygstančius pirštus, su kuriais visuomet privalo kažką veikti. Burnoje mėgsta turėti arba dantų krapštuką, arba cigaretę. Retai mirksi, nes visuomet prisimena, jog gali tyrinėti akimis, ne žodžiais.
Nesiraišioja batraiščių ir dažnai pameta sąsagas. Savo lazdą  drožinėja, kai puola nuobodulys. Vengia džiaugsmingų žmonių, nes nežino, kaip suregzti pokalbį. Šypsosi dažnai, bet tikriausiai vien sau. Nešioja mėgstamą šaliką, kai ir kutena spinduliai.
Silpnybės:
Senos knygos, aušra, klavišų skambesys ir cigaretė
profesija:
Istorikas, kompozitorius, buvęs karininkas
RPG pastabos:
Rašau jausmingai, su sodriu vaidmeniu. Sakiniai reikalauja daug kasinėjimosi dėl poteksčių pertekliaus. Būtų malonu bendrauti su tais, kurie gilintųsi ir įdomiais posūkiais veltų intrigas!
Užimtumas:
dirbantis
Pravardės:
Dažniausiai Claude
Nusikaltimų pasaulis:
Neįsitraukiu
Viršelis:
https://i.ytimg.com/vi/BJ3meRFqZRk/maxresdefault.jpg

User statistics

Cash on hand:
1,774.14
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
04 Jan 2018, 23:07
Last active:
Yesterday, 18:45
Total posts:
82 | Search user’s posts
(0.52% of all posts / 1.12 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(2 Posts / 2.44% of user’s posts)
Most active topic:
Parašai
(1 Post / 1.22% of user’s posts)

Signature


It tore the elm-tops down for spite, And did its best to vex the lake: I listened with heart fit to break.