Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Viewing profile - Gianna Nastassia Kabaeva

User avatar
Veneto regionas
Username:
Gianna Nastassia Kabaeva
Groups:
Veikėjo amžius:
28
Veidas:
Lana Del Rey
Vardas:
Xksena
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Credit:
KATELE
Statusas:
Visų mylimas
Biografija:
Gimė Rusijoje, pasiturinčioje šeimoje, griežtų tėvų auklėjime. Tačiau pati visuomet jautėsi balta varna tarp artimųjų, vieotoj prašmatnių vakarėlių ji rinkdavosi lakstymą gatvėse su vietiniais banditėliais, ar bandymą įsliūkinti į kokį barą. Būdama septyniolikos sužinojo, kad iš tiesų yra įvaikinta, tai buvo stiprus smūgis mergaitei, ji dar labiau atitrūko nuo šeimos. Vis mažiau laiko praleisdavo namuose, galiausiai įsivėlė į nešvarius reikalus su negerais žmonėmis. Taip ji dingo iš Rusijos, keliavo į Ameriką, tada po Europos šalis, kol galiausiai prieš du metus atsirado Italijoje ir ten pasiliko. Per nešvarias rankas gavo kazino valdymą. Vis dar ieško tikrų tėvų ar artimųjų.
Charakteris:
Nori meilės bet sunkiai ją prisileidžia, nemėgsta prisirišti, nei prie žmonių nei prie vietovių, dažnai nuklysta į savo mintis, tačiau turi aštrų protą. Dėl draugų, nors tokių ne daug turi, yra pasiruošusi galvą padėti, o tų, kurių nemėgsta pasistengia išvengti kelyje, tačiau jei jie patys painiojasi-už savo veiksmus neatsako. Jaunystėje buvo palaida bala, įsivėlusi į daug blogų dalykų ir spaudžianti rankas su blogais žmonėms, tačiau dabar dirba atsargiai, nors yra žinoma nusikalstąmąjam pasaulyje, nebėra ta pakvaišusi blondinukė besisvaidanti kulkomis.
Mėgsta gerai išgerti ir pašokti kaip normalus žmogus, tačiau dažnai gavusi laipsnių dar labiau įsiaudrina nei paprastai, todėl veliasi į konfliktus, ar gaudo bet ką kas ne taip į ją pažiūri. Nelabai tiki meile, nes visi kas žadėjo likti dingo, tikriausiai vien dėl to, jog su mergina nėra lengva, o antrąsias puses išsirenka ne ką lengvesnes, todėl susikuria stipri ugnis ir kažkas palūžęs užgęsta.
Veikėjo įpročiai:
Dažnas rūkymas, įgimtas šaltumas bendraujant nors žmogų veikėja ir mėgsta, turi įprotį akylai visus stebėti it plėšrūnas savo auką. Taip pat dažnai rašo, užplaukusias mintis saugo savo knygutėje.
Silpnybės:
Cigaretės, poezija ir žiedai
profesija:
Verslininkė
Užimtumas:
dirbantis
Pravardės:
Gia, Eva
Nusikaltimų pasaulis:
Pasirašau

Contact Gianna Nastassia Kabaeva

Email address:
Send email to Gianna Nastassia Kabaeva
PM:
Send private message

User statistics

Cash on hand:
3,055.43
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
24 Jun 2017, 17:26
Last active:
Today, 15:15
Total posts:
232 | Search user’s posts
(1.77% of all posts / 1.10 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(6 Posts / 2.59% of user’s posts)
Most active topic:
Noriu matyti forume
(2 Posts / 0.86% of user’s posts)

Signature

[h4][b]I have tasted deadlier poisons and survived, what makes you think I do not possess an antidote to your brand of poison too?[/b] [/h4]