Viewing profile - Gianna Kabaeva

User avatar
Gianna Kabaeva

Veneto regionas


Contact Gianna Kabaeva

Email address:
Send email to Gianna Kabaeva
PM:
Send private message

Biography

Veikla:
Egzistuoju
Veikėjo amžius:
28
Veidas:
Lana Del Rey
Vardas:
Sherlock
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Credit:
Cherryblossom
Statusas:
Slapta
Biografija:
Gimė Rusijoje, pasiturinčioje šeimoje, griežtų tėvų auklėjime. Tačiau pati visuomet jautėsi balta varna tarp artimųjų, vieotoj prašmatnių vakarėlių ji rinkdavosi lakstymą gatvėse su vietiniais banditėliais, ar bandymą įsliūkinti į kokį barą. Būdama septyniolikos sužinojo, kad iš tiesų yra įvaikinta, tai buvo stiprus smūgis mergaitei, ji dar labiau atitrūko nuo šeimos. Vis mažiau laiko praleisdavo namuose, galiausiai įsivėlė į nešvarius reikalus su negerais žmonėmis. Taip ji dingo iš Rusijos, keliavo į Ameriką, tada po Europos šalis, kol galiausiai prieš du metus atsirado Italijoje ir ten pasiliko. Per nešvarias rankas gavo kazino valdymą.
Charakteris:
Nori meilės bet sunkiai ją prisileidžia, nemėgsta prisirišti, nei prie žmonių nei prie vietovių, tačiau visuomet savęs nepaklauso ir nuo kažko prisiriša. Dažnai nuklysta į savo mintis, tačiau turi aštrų protą. Dėl draugų, nors tokių ne daug turi, yra pasiruošusi galvą padėti, o tų, kurių nemėgsta pasistengia išvengti kelyje, tačiau jei jie patys painiojasi-už savo veiksmus neatsako. Jaunystėje buvo palaida bala, įsivėlusi į daug blogų dalykų ir spaudžianti rankas su blogais žmonėms, tačiau dabar dirba atsargiai, nors yra žinoma nusikalstąmąjam pasaulyje, nebėra ta pakvaišusi blondinukė besisvaidanti kulkomis.
Nelabai tiki meile, nes visi kas žadėjo likti dingo, tikriausiai vien dėl to, jog su mergina nėra lengva, o antrąsias puses išsirenka ne ką lengvesnes, todėl susikuria stipri ugnis ir kažkas palūžęs užgęsta.
Dažnai apima liūdesys ir vienišumo jausmas.
Veikėjo įpročiai:
Dažnas rūkymas, įgimtas šaltumas bendraujant nors žmogų veikėja ir mėgsta, turi įprotį akylai visus stebėti it plėšrūnas savo auką. Taip pat dažnai rašo, užplaukusias mintis saugo savo knygutėje.
Silpnybės:
Cigaretės, poezija ir žiedai
profesija:
Verslininkė
RPG pastabos:
Stengiuosi rašyti ilgais pranešimais, apimant ir veikėjo jausmus, aplinką. Daug priklauso nuo įkvėpimo, tačiau niekuomet neberiu keletą žodelių, ir iš pašnekovo tikiuos to paties. :')
Užimtumas:
dirbantis
Pravardės:
Gia, Eva
Nusikaltimų pasaulis:
Pasirašau
Viršelis:
https://78.media.tumblr.com/6ceeeb0578e ... o3_500.png

User statistics

Cash on hand:
5,435.83
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
24 Jun 2017, 17:26
Last active:
21 Apr 2018, 01:21
Total posts:
388 | Search user’s posts
(2.27% of all posts / 1.27 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(8 Posts / 2.06% of user’s posts)
Most active topic:
Parašai
(3 Posts / 0.77% of user’s posts)

Signature

You will always be fond of me. I represent to you all the sins you never had the courage to commit