Viewing profile - Elijah Malek

User avatar
Elijah Malek

Ligūrijos regionas


Contact Elijah Malek

Email address:
Send email to Elijah Malek
PM:
Send private message

Biography

Location:
italija
Veikla:
:)))
Veikėjo amžius:
27
Veidas:
ian somerhalder
Vardas:
.
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Credit:
cherryblossom
Statusas:
Susituokęs
Biografija:
Vaikinas gimė karališkoje šeimoje ir buvo auklėjamas pagal visus karališkus papročius. Laimei mama buvo kilusi iš paprastos šeimos,todėl mamos dėka ir aplankydamas senelius buvo paprastu vaiku ir pažino paprasto žmogaus gyvenimo. Būdamas paauglys ,kaip ir visi ėmė maištauti,laužyti taisykles, tapus vyresniu prie taisyklių laužymo prisijungė ir jo jaunėlis broliukas. Kuo vyresnis buvo tuo labiau darėsi nevaldomas. Lenktynės,barai,muštynės,kas tik nori. Jis linksminosi,kol vieną dieną tėvas nesurado jam nuotakos ir privertė vesti. Vaikinas žinoma šakojosi,bet,kai pamatė savo būsimą žmoną kuri priminė tikrą angelą sutiko,ypač,kai kitas variantas jo neviliojo.
Olivija pakeitė jo gyvenimą iš plevėsos ,taisyklių laužytojo. Elijus tapo rimtu ir atsakingu. Būtų buvę sunku patikėti,kad šis džentelmenas yra tas pats vaikinas,kuris laužė visas įmanomas taisykles ir kėlė skandalus. Vaikinui aptiko Italija todėl ten vykdavo pabūti tik nesiryžo pasiimti žmonos,nes bijojo,jog ji nenorės,todėl,gan greit grįždavo. dabar atvykus eiliniam vizitui atvyko ir jo žmona,tad žada pasilikti ilgai.
Nes tik Italijoj jis su ėmė tapti dar artimesniais ir turėti tikrąjį medaus mėnesi.
Vaikinas suprato,kokia jam yra brangi jo žmona,dėl jos padarytų viską,net atsisakytų karūnos. Tik ją jis vadina angelu. Tik dėl jos susilaikė ir buvo jai ištikimas kantriai laukdamas,kol ji jį prisileis. Ji jo didžiausia stiprybė ir silpnybė.
Charakteris:
Vaikinas yra užsispyręs,kantrus.Gerbiantis moterį ir siekiantis to iš kitų. Yra švelnus romantiškas. mėgstantis pakvaillioti. valingas. vertina ištikimybę ir pats toks yra.
Silpnybės:
Žmona Olivija
Šeima:
viewtopic.php?f=29&t=1499
Užimtumas:
dirbantis
Pravardės:
Elis
Nusikaltimų pasaulis:
Neįsitraukiu

User statistics

Cash on hand:
2,112.94
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
27 May 2017, 07:10
Last active:
Today, 13:36
Total posts:
170 | Search user’s posts
(0.99% of all posts / 0.51 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(1 Post / 0.59% of user’s posts)
Most active topic:
Užimti veidai
(1 Post / 0.59% of user’s posts)

Signature

ImageImage