Įdomiausios biografijos konkursas jau prasidėjo Č-I-A!

Viewing profile - Fabio Visconti

User avatar
Lacijaus regionas
Username:
Fabio Visconti
Groups:
Veikėjo amžius:
27
Veidas:
Joseph Morgan
Vardas:
.
Nebūsiu iki:
01 Jan 2016
Statusas:
Vienišas
Biografija:
Vaikinas gimė garsioje vyndarių šeimoje,kuri jau daugybę metų užsiėmė šiuo verslu. Fabio nuo vaikystės buvo išskirtinis,niekas nebūtų patikėjęs,kad mėlynakis šviesiomis garbanomis berniukas galėtų būti italas. Tačiau tai buvo tiesa ,nors pasiknisus jo giminės medyje galėjai rasti ir Britiškų šaknų. Jo prosenelė buvo tikra britė. galbūt iš ten tie šviesūs plaukai,ir mėlynos akys. Nors geriau pagalvojus vaikino tėvas buvo mėlynų akių,tačiau plaukai tamsūs,nors banguoti,o štai mama žaliaakė ir kiek šviesesnė.
Vaikinas nuo vaikystės jautė potraukį menui,iš rankų nepaleisdavo pieštuko ar teptuko. Taip pat nuo mažų dienų močiutės buvo mokomas skambinti fortepijonu. Ji buvo gera muzikos mokytoja,kuri kadaise pati grodavo koncertuose. Todėl Fabio ja žavėjosi ir jos pagalba įvaldė instrumentą ir darė tą išties gerai.
fabio vaikystėje dažnai leisdavo laiką vynuogune,labiausiai jam patikdavo su tėvu jodinėti po jį. Pradžioje jodinėti jį mokė tėvas,kai tapo paauglys jau turėjo savo trenerį. Žirgai buvo jo aistra. Atrodė,jog vaikinas gimė jodinėti.
Fabio buvo mokomas apie vyną ir ruošiamas periimti šeimos verslą,tačiau jam tas nelabai patiko ir to nenorėjo. vaikinas mieliau būtų rinkęsis meną. Todėl baigęs mokyklą baigė dailės studijas. Tačiau šeimos verslo neapleido,nes nelabai turėjo iš ko rinktis,beto mėgo vyną ir vynuoges,tad domėjosi juo ir jam tas gerai sekėsi bei netrukus perėmė verslą iš tėvo. Tačiau dailė liko jo hobis. vaikinas ir dabar radęs proga tapo paveikslus ar piešia juos pieštuku. Labiausiai mėgsti piešti portretus ir gyvūnus. kartais už dyka moko jaunus dailininkus meno subtilybių, ar paprašytas praveda kokį seminarą mokyklose ar universitete.
Charakteris:
Vaikinas turi tarsi du aš. Meniškąjį ir verslininko.
Verslininkas yra rimtas,griežtas,su juo sunkiai pasiginčysi,jei įsikalė į galvą tai ir padarys. kartais tikslas pateisina priemones.Jį sunkiai išvesi iš kantrybės,bet jei išvesi tikrai nevengs pakelti balso tonu,ar net trenkti kumščiu į stalą.
Meniškoji pusė yra švelnus,romantiškas vaikinas,linkęs į kompromisus,kūrį galima vadinti šeimos žmogumi. mėgsta pajuokauti,yra paslaugus ir tikras džentelmenas. kartais leidžiantis į beprotybę ir negalvojantis apie pasekmės.
Abu Fabio aš yra,kiek impulsyvūs,jei išves iš kantrybės ar bus ne ta koja iš lovos išlipęs gali greitai užsiplieksti. Niekada neleis skriausti moters.
Veikėjo įpročiai:
Paišyti pieštuku,kur papuolė pvz. laikraščio kraštų,servetėles,popieriaus lapelio.
Vyno taurė ,kas vakarą.
Kas rytą skirti savo plaukam bent dešimt minučių.Vaikinas nuo vaikystės nekentė kirpyklų. Vaikystėje jos buvo berniuko priešas numeris vienas ,tad vaikščiodavo,kiek ilgesniais plaukais. Vėliau paauglystėje turėjo trumpoką,bet garbanotą šukuoseną,gal 10 cm ilgio,jei garbanos būtų tiesios. Tačiau būdamas aštuoniolikos susilažino,su draugu,kad nekirps plaukų iki 27 gimtadienio. Jei pralaimės turės atiduoti vertingiausia savo vyno butelį ir močiutės fortepijoną.Laimės galės išsirinkti,bet kūrį žirgą iš jo žirgyno. Fabio mėgo ilgus plaukus todėl,jam tai nebuvo sunku.Jei ką pakirpdavo,tik galiukus. Todėl lažybas laimėjo. ir tik po jų įkalbėtas tuometinės draugės atsisakė ilgų garbanų.
Silpnybės:
Žirgai,piešimas,geras vynas,kava.
profesija:
Verslinkas(vyndarys)/ dailininkas
Pravardės:
Fabis,Garbana
Nusikaltimų pasaulis:
Neįsitraukiu

Contact Fabio Visconti

Email address:
Send email to Fabio Visconti
PM:
Send private message

User statistics

Cash on hand:
1,168.91
Balance:
User doesn’t have an account at the Banco dei Medici
Joined:
26 May 2017, 22:22
Last active:
Yesterday, 02:08
Total posts:
281 | Search user’s posts
(2.14% of all posts / 1.18 posts per day)
Most active forum:
Personažai
(2 Posts / 0.71% of user’s posts)
Most active topic:
Būsto statybos
(1 Post / 0.36% of user’s posts)

Signature

Image